Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Koronawirus dotarł do działdowskiego szpitala. To już 6 przypadek zakażenia w powiecie


W powiecie działdowskim potwierdzono szósty przypadek zakażenia koronawirusem. Jak donosi portal  dzialdowo.dlawas.info koronawirus dotarł do szpitala, pozytywny wynik testu ma ratownik medyczny. Informację potwierdził Ireneusz Weryk dyrektor SPZOZ w Działdowie.


Wprowadzono procedurę izolacji, wysłano pracowników na kwarantannę, szpital jest w stałym kontakcie z sanepidem. Ratownik przebywa już w szpitalu zakaźnym w Ostródzie – czytamy na lokalnym portalu.

źródło: dzialdowo.dlawas.info

oprac. red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x