Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Potrącenie pieszego na Sienkiewicza. Aktualizacja


Zdarzenie drogowe na ulicy Sienkiewicza w pobliżu skrzyżowania z ulicą Sportową. Doszło tam do potrącenia pieszego przez osobowego mercedesa. Na miejscu jest policja i zespół ratownictwa medycznego, który udziela pomocy potrąconemu mężczyźnie. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Aktualizacja 20.04.2020

Jak podała KPP w Mławie, kierujący samochodem marki Mercedes Benz, 72-letni mężczyzna, potracił przechodzącego przez przejście pieszego. Pieszy, 52-letni mężczyzna, był w stanie nietrzeźwości ( ponad 1,5 promila). Na miejscu udzielono mu pomocy medycznej, nie doznał on jednak żadnych poważniejszych obrażeń. Jak wynika ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia, kierowca nie zauważył pieszego. 

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek mlawa
Jarek mlawa
1 rok temu

Wiele razy widziałem jak pieszy wchodzi na przejście nie petrząc na boki, a to żeby się zatrzymać przed wejściem to już tylko od kierowcy się wymaga.To Efekt kampanii dającej nieśmiertelność pieszemu na przejściu.

akimbo
akimbo
1 rok temu

Pan Stopek potrzebny nawet podczas kwarantanny 🙁

Ciszka
Ciszka
1 rok temu

To była kwestia czasu aż kogoś tam potrącą.. to przejście jest prawie niewidoczne. A na dodatek teraz są luźniejsze drogi więc ludzie jeżdżą jak czubki..

Mlawiak
Mlawiak
1 rok temu
Reply to  Ciszka

Jak widac tez chodzić ludzie nie potrafią. Święte krowy. Kazdy ma obowiązek zachować ostrożność!! Po co pchał sie na ulice skoro nadjezdzal samochód? Moze nie zauważył…

stanislaw
stanislaw
1 rok temu
Reply to  Mlawiak

4 sekundy do setki przyspieszenie w jakim to niby celu ludzie se 400 kuni niby w lymuzynie kupujom… aby odreagować że ptaszka majom małego – to samo z zakupem flinty… jak w rozporku puste dudy… więc należy dokonywać dobrych jedynie pardon susznych jedynie wyborów…

Do Stanisław
Do Stanisław
1 rok temu
Reply to  stanislaw

Stanisław, Ty jesteś dobry chłop ale przyjemności świata, nie rozumiesz.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Mlawiak

Kierowca powinien uważać.A pieszy też jest do tego zobowiązany.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x