Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Niebezpieczne znalezisko w lesie pod Mławą


fot. D. Półtorak / fb Nadleśnictwo Dwukoły

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Pracownicy Nadleśnictwa Dwukoły podczas czynności związanych z sadzeniem lasu trafili na niebezpieczne wojenne znalezisko. 

– Na niebezpieczne znalezisko w lesie pod Mławą natknęliśmy się podczas prac związanych z sadzeniem lasu 🌳🌳

Oczywiście na miejsce został wezwany patrol saperski, który zabrał znalezione pociski 💣🧨

Mamy świadomość, że ziemia skrywa jeszcze mnóstwo tego typu przedmiotów, dlatego w przypadku ich zauważenia przestrzegamy przed ich dotykaniem lub przenoszeniem. – informuje na swoim profilu Facebook Nadleśnictwo Dwukoły.

 

fot. D. Półtorak / fb Nadleśnictwo Dwukoły

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x