Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Można z pieskiem, kotkiem, a nawet kucykiem


Rządowe obostrzenia w przemieszczaniu się nałożone w związku z koronawirusem nie obejmowały wyprowadzających swoich domowych pupili na spacer. I choć ulice miasta opustoszały, to jednak codziennie można było spotkać osoby wychodzące na spacer – najczęściej z psem.  Wczoraj, na jednej z ulic naszego miasta zainteresowanie wzbudził  śliczny kucyk na spacerze. To rzeczywiście niecodzienny widok.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Od poniedziałku rząd zapowiada zniesienie niektórych ograniczeń i otwarcie parków i lasów. Być może wtedy częściej na spacerze będzie można zobaczyć tych bardziej niecodziennych naszych domowych towarzyszy.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x