Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uszkodzenie sieci ciepłowniczej na Mariackiej. Kilka bloków bez ogrzewania


Podczas budowy kanalizacji sanitarnej w ul. Mariackiej nastąpiła kolizja z istniejącą siecią ciepłowniczą, w związku z czym ta ostatnia została uszkodzona. Kilka bloków jest obecnie bez centralnego ogrzewania. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej stara się dostarczyć ciepłą wodę użytkową do kranów.


Nowo budowana kanalizacja sanitarna przebiega pod istniejącą siecią ciepłowniczą, przez co wymagała jej podkopania. Podczas tych robót koparka naruszyła kanał i rozszczelnione zostały przewody centralnego ogrzewania. W efekcie bloki wielorodzinne nr 16, 17, 18, 19 i 20 na osiedlu Książąt Mazowieckich są obecnie bez centralnego ogrzewania. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej stara się jednak zapewnić w tych budynkach dostawę ciepłej wody użytkowej w kranach.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x