Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trzeci potwierdzony przypadek koronawirusa w powiecie działdowskim


Jak wynika z dzisiejszego raportu Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Działdowie odnotowany został kolejny przypadek zakażenia koronawirusem. Osoba zakażona jest hospitalizowana. To trzeci potwierdzony laboratoryjnie wynikiem dodatnim taki przypadek w powiecie działdowskim.


Według stanu na 15 kwietnia (na godzinę 12:45), 69 osób objętych jest kwarantanną domową, a 83 osoby nadzorem epidemiologicznym.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x