Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gdyby ta bariera była wcześniej…


Trwają prace na ulicach Mławy. Obecnie na zlecenie miasta Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe m.in. buduje kolektor deszczowy, chodnik i plac manewrowy. Na ul. Targowej zamontowano bariery ochronne.

Nowe bariery pojawiły się przy skrzyżowaniu ulicy Targowej z Padlewskiego (wzdłuż rzeki Seracz). Nie tak dawno doszło tam do śmiertelnego wypadku, w tym miejscu po skarpie stoczył się  mężczyzna i utonął.

MPDM rozpoczęło również czyszczenie studni ściekowych na kolektorach deszczowych, przebudowę chodnika na ul. Sądowej oraz budowę placu manewrowego i jezdni na terenie dworca zintegrowanego. Trwają także prace związane z budową kolektora deszczowego w ul. Krajewskiego.

Wszystkich uczestników ruchu urząd miasta prosi o zachowanie ostrożności w okolicach prowadzonych budów.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
krys
krys
1 rok temu

w Seraczu jest mnóstwo śmieci a woda wygląda na zanieczyszczoną jakimiś ściekami i brzydko pachnie.

Czy ktoś wie?
Czy ktoś wie?
1 rok temu

Jak myślicie ? Skąd wypływa woda tym bocznym starym kolektorem od strony świateł ? Nawet jak jest susza to woda dalej płynie. Czyżby jakieś stare studnie może źródło które latami temu zostało przykryte ? No bo chyba już nie ścieki… Mam nadzieję…

Gejzer
Gejzer
1 rok temu
Reply to  Czy ktoś wie?

Okoliczne szamba płyną

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x