Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Ukradli perfumy różnych marek, zarejestrował ich monitoring


Wydział kryminalny KPP w Mławie poszukuje kobiety i mężczyzny, którzy w drogerii przy Al. Piłsudskiego w Mławie ukradli kilka sztuk perfum różnych marek. Zarejestrowały ich kamery.


Policja prosi o informację od osób, które rozpoznają kobietę i mężczyznę ze zdjęć lub mają wiedzę na temat kradzieży. Informację można przekazywać anonimowo. Kradzież dokonaną przez kobietę zarejestrowały kamery 11 marca, natomiast 18 marca perfumy ukradł mężczyzna. Osoby, których informacje mogą przyczynić się do ustalenia sprawców kradzieży, proszone są o kontakt pod nr telefonów 23 654 72 08, 23 654 72 03, e-mail: kppmlawa@ra.policja.gov.pl lub skrzynka Facebook Policja Mława.

źródło: asp.szt. Anna Pawłowska / KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x