Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Raport sanepidu z dnia 12 kwietnia


ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mławie z dnia 12.04.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu mławskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 12.04.2020

  • Łączna liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową/ (ostatnia doba): 133 / (0)
  • Łączna liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym / (ostatnia doba): 36 / (0)
  • Łączna liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19/ (ostatnia doba): 0 / (0)
  • Łączna liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim/ (ostatnia doba): 1 / (0)
  • liczba ozdrowieńców / (ostatnia doba): 1 / (0)
  • liczba zgonów powiązanych z COVID-19: 0
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
XYZ
XYZ
1 rok temu

W raporcie na stronie miasta było napisane, że dwóch zarządców nieruchomości nie dało do urzędu list niezbędnych do rozniesienia maseczek. Myślę, że w tych blokach, ktore nie mają jeszcze masek może to być ten problem. Warto zapytać zarzadcę czy przekazał listę do ratusza. Swoją drogą ciekawe czemu nie chcą podzielić się wiedzą na temat tego, ile osób płaci za śmieci w każdym mieszkaniu?

Covid 19
Covid 19
1 rok temu

Na okm były doniesione w skrzynki.
Czarne, śmierdzące ale były.
W Mławie też są równi i równiejsi?

Suzi
Suzi
1 rok temu
Reply to  Covid 19

Uspokójcie się z tymi maseczkami.
te czarne maseczki są w sumie nic nie warte, to samo da apaszka założona na twarz i zawiązana z tyłu głowy co owa maseczka, a jest o wiele ładniejsza i bardziej przyjazna dla delikatnej skóry twarzy.
To z kolei, że śmierdziała, to akurat mało istotne, bo smród po kilku dniach wietrzeje. Gorsze jest to, że te maseczki są sztywne i podrażniające skórę twarzy.
Lepiej wziąć igłę z nitką, kawał materiału np. z nieużywanej już podkoszulki czy z jakiejś apaszki uszyć sobie ładną i co najważniejsze delikatną maseczkę, do której można włożyć filtr. Naprawdę to nic trudnego nawet bez maszyny do szycia.
Żeby nie było: nikomu z Was nie dają ani łapek w górę, ani łapek w dół.

Gfd
Gfd
1 rok temu
Reply to  Suzi

Maseczki są bardzo ważne.
Każdy chyba umiałby je uszyć lub po prostu kupić.
Chodzi o fakt że jedni dostali a inni nie dostali.
Jedne osiedle ma a drugie ma ucho od śledzia

Olga
Olga
1 rok temu

nie dla wszystkich starczy/ Helikopter z wipaszu – przyleciało tylko 10 tys. w pierszej kolejności pewnie dostana pracownicy wipaszu i ich rodziny

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Olga

Nie wiesz – nie pisz.
„Do Mławy trafiło wczoraj (27 marca) drogą lotniczą 32 tys. maseczek w ramach projektu #MaseczkidlaPolski. W najbliższym tygodniu cześć z nich poprzez wolontariuszy trafi do mieszkańców Mławy, część do gmin. Jak wyjaśnił burmistrz Kowalewski, maseczki trafią najpierw do szpitala, a następnie do pozostałych służb odpowiedzialnych za ochronę życia i zapewnienie bezpieczeństwa na terenie miasta. Potem rozniesione zostaną do tych mieszkańców Mławy, którzy figurują w systemie gospodarki odpadami. Do jakich gmin trafią maseczki i w jakiej ilości, na razie nie podano.”

19 covid
19 covid
1 rok temu

Przy ul Torfa Zaleskiego rowniez nic… Moze osoby odpowiedzialne za ich roznoszenie juz dawno stoja ze straganem i handluja po 4ziko

Covid 19
Covid 19
1 rok temu

Panie burmistrzu wylansował się Pan z maseczkami.
Mieszkam padlewskiego 30 blok naprzeciwko zusu z żabką i żadne maseczki jak narazie do nas nie dotarły.
Lans, kłamstwo

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x