Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczcili pamięć o tych, którzy zginęli pod Smoleńskiem


10 kwietnia 2010 roku w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem zginął Prezydent Lech Kaczyński, jego małżonka Maria oraz 94-osobowa delegacja, która leciała na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. W Mławie corocznie odbywały się oficjalne uroczystości, pod zasadzonym na pamiątkę tamtych wydarzeń dębem w centrum miasta.


W tym roku ze względu na ogłoszony w Polsce stan epidemii, nie odbyły się żadne uroczystości. Jedynie przedstawiciele władz powiatu i miasta złożyli  kwiaty pod Dębem Pamięci przy ratuszu.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
23 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
karol
karol
4 lata temu

dzięki portalowi że jak -Nm- NIE CENZORUJE,Mlawiak na mawiasz jak Nitras do zamieszek jesteś dupkiem,nie jestem pisowcem, ortografię olewam,przepraszam pośpiech,policzyłem kciuki 224do52dla kogo ,CIMOSZEWICZ,NITRAS,WAŁĘSA,SPUTEK,ale to nie jest prawda,w klatce mamy jest 30 mieszkań ,znam tych ludzi 20 rodzin nie korzysta z internetu -głosować będą na pis , kościół , nie czytają naszych waśni ,5 rodzin jest za granicą ,za resztę nie odpowiadam bo ich nie znam i to są te plusy w internecie ale zrozum wybory nie na tym polegają,twoje i moje wpisy możemy sobie w d…wsadzić Anonim-dzięki za komentarz na pewno wyważony jeśli mogę skomentować wybory 10 -17 maja pokażą co ludzie chcą ,wybacz Kidawa na prezydenta ,miej szacunek dla siebie i wyborców,pytanie konkursowe do moich krytyków ile sobie dajecie procent w maju ,walcie

TO=JA
TO=JA
4 lata temu
Reply to  karol

karol=== czy mógłbyś w dwóch zdaniach wyjaśnić o co ci chodzi w tym opisie, bo to co zamieściłeś to takie masło maślane !!!!!

Anonim
Anonim
4 lata temu
Reply to  karol

Nie jesteś pisowcem ale jest tylko wyznawcą religii pis i to jest w moim poprzednim komentarzu. Złe zrozumienie kilku przeczytanych zdań dowodzi jak mądry jest elektorat pis.
Masz rację ci co nie mają internetu zagłosują na dudę bo mają bardzo niski poziom świadomości. Oni tylko słuchają księży i tvpis.
Ja wcale nie mam zamiaru głosować na po, to raz, a na pis nigdy w życiu.
Na kogo to moja pry2watna sprawa.
Jeżeli pandemii a będzie nadal w pełnym rozkwicie, a prawdopodobnie będzie, to nie mam zamiaru latać do jakiejś skrzynki pocztowej i stać w kolejce żeby wrzucić tam swój głos.
Dla mnie cenniejsze jest moje własne zdrowie i życie.
Druga sprawa te wybory nie mają najmniejszego sensu, bo pis jakby głosy nie liczył otrzyma 120% poparcia, przecież komisje to będzie sam pis i jego zwolennicy.
Nikt mądry nie pójdzie liczyć tych głosów czyli nie zasiądzie w żadnej komisji wyborczej.
Tylko głupcy pójdą do komisji, a więc chyba jasne kto – ludzie pokroju karola.

TO=JA
TO=JA
4 lata temu
Reply to  Anonim

Anonim===nie musisz się aż tak głęboko tłumaczyć, z twego postu jasno wynika że będziesz głosował na KONFEDERACJĘ===chciałem ci powiedzieć że w KONFEDERACJI są jeszcze więksi głupcy, niż w PIS, tak więc nie masz wyboru musisz siedzieć w domu.!!!!

Anonim
Anonim
4 lata temu
Reply to  TO=JA

I tu się mylisz, ale dalszej dyskusji nie podejmuję, więc się nie sil…

Mlawiak
Mlawiak
4 lata temu

Jak zatrzyma Was Policja to:
Odmowcie przyjęcia mandatu.
Podpiszcie tylko dokument wnioskujący sprawę do Sądu- nic innego.
Zarządzanie numeru służbowego policjanta- poinformujcie go , że będzie powołany na świadka.
Mandaty za mycie aut, za spacery gdzie kolwiek itp są niezgodne z prawem. Kropka . Nie dajcie sobie wcisnąć ciemnoty. Policjant wykonuje polecenie służbowe ale podstawy prawnej Wam nie poda bo nie ma czegoś takiego w obecnym czasie. Ich działania są bezprawne. Nie 0lscic mandatów. Nie wolno na pewno lamac kwarantanny jedynie.

Mlawiak
Mlawiak
4 lata temu
Reply to  Mlawiak

Nie płacić mandatów- poprawka.

karol
karol
4 lata temu

czytając te wpisy w tak trudnym okresie zarazy,okresie przedświątecznym,dochodzę do wniosku aby was wszystkich szlak trafił, jesteście zwierzętami szukający padliny,co te bydło wypisuje nie idzie czytać,nie róbcie cenzury tego wpisu ,może ktoś się opamięta dzieląc się jajeczkiem,będziemy mieć drugą Jugosławię,to nie są spory polityczne to jest agresja,

Mlawiak
Mlawiak
4 lata temu
Reply to  karol

A kto to napędził?! Pis podzielił, skłócił Narod bo łatwiej takimi rządzić choć nietrudno się z Tobą nie zgodzić. Mamy takich polityków a przede wszystkim taki rząd jaki sami sobie wybraliśmy-ADEKWATNY DO ROZUMOWANIA części społeczeństwa. Swoją drogą nie porownuj człowieka ze zwierzętami. To obraza dla zwierząt.

Anonim
Anonim
4 lata temu
Reply to  karol

Tak, wiem – karol prawdy nie lubi, karola prawda w oczy gryzie. bo karol jest zwolennikiem pis. Pamiętam te komentarze karola i jego zacietrzewienie.
Gdzie tu polityka? Tu są tylko podane suche fakty jak zachowuje się najwybitniejszy przedstawiciel pis, że trochę prześmiewczo i zjadliwie, no cóż… ale prawdziwie, karolu.
Oj, faktycznie podcinacie sobie sami gałąź na której siedzicie, oj podcinacie i pewnie spadnie ona wraz z wami, z wielkim hukiem, jeszcze przed 10 maja…. czego sobie i pozostałym Polakom szczerze życzę z okazji tych Świat Wielkiej Nocy.

Anonim
Anonim
4 lata temu
Reply to  karol

Aha, karolu, mówi się szlag, a nie szlak, przez „g” na końcu. Szlag i szlak to dwa całkiem różne pojęcia. Powinieneś rozumieć słowa, których używasz. Masz internet, to masz również dostęp dp Googli i następnym razem sprawdź sobie znaczenie słów, których używasz, suwerenie.

TO=JA
TO=JA
4 lata temu
Reply to  karol

No proszę i jest–kursywo troszeczkę niżej i odnalazł się -karol- ale po zapoznaniu się z treścią tego postu, to wydaje mi się że to nie KAROL– że to jakieś „bydle” pisze swoje wypociny, po spożyciu zatrutego świątecznego jajeczka, no tak trzeba było uważać karolku, zjadłeś coś zatrutego i robisz z siebie „bydlaka” marzy mu się druga JUGOSŁAWIA, –NIE SŁUCHASZ SWEGO WODZA Z NOWOGRODZKIEJ—który onegdaj powiedział cyt ŻE PRZYJDZIE CZAS ŻE W WARSZAWIE BĘDZIEMY MIELI BUDAPESZT—-I TAK MAŁYMI KROKAMI WODZA ZMIERZAMY DO REALIZACJI JEGO PRZEMYŚLEŃ…..który nam wszystkim [pokazuje, że dla niego nie ma żadnego prawa–bo PRAWO TO ON KACZYŃSKI.–rządzi RZĄDEM–PREZYDENTEM—a z nas chce zrobić bezwolny NARÓD–który ma wykonywać jego polecenia i rozkazy. W TWOIM PRZYPADKU –karol- nie jest jeszcze za pózno, abyś z „bydlaka” stał się rozumnym CZŁOWIEKIEM.

Observer
Observer
4 lata temu

Są ludzie i są nadludzie.
Pan prezes nie dość, ze zorganizował zgromadzenie na Placu Piłsudskiego, to później pojechał jeszcze w eskorcie swoich ochroniarzy na Cmentarz Powązkowski na grób swojej matki.
Innym nie wolno chodzić na cmentarz, bo to nie pierwsza potrzeba, ale panu prezesowi specjalnie otworzono bramy Cmentarza Powązkowskiego.
Cmentarz Powązkowski z powodu COVID-19 został zamknięty.
Ogarnijcie się ludzie, no chyba, że lubicie być trzymani za uzdę, bo to już nie jest nawet krótka smycz,

Observer
Observer
4 lata temu
Reply to  Observer

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/10-rocznica-katastrofy-smolenskiej-jaroslaw-kaczynski-na-wojskowych-powazkach/9c8jdvw?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2#slajd-3
– oto dowód. Panowie także nie zachowali między sobą odległości należytych, ale szaremu kowalskiemu dowalono karę administracyjną minimum kilkanaście tysięcy.
Szaremu posłowi zaś wolno wszystko.

...
...
4 lata temu

Nie wszyscy są w naszym Państwie równi wobec prawa.
Są równi i równiejsi.
Polacy są podzieleni na lepszy i gorszy sort.
Mandaty i kary nakładane są bezprawnie i nie w trosce o dobro obywateli tylko jest to najzwyklejsze łatania budżetu.
Wyłącz telewizor i włącz myślenie.
Rozdmuchana pandemia nakręca histerie narodową.

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu

Nic dziwnego, senator pisu Maria Jackowski przyłapany jak jeździ rowerem po lesie.
Zdjęcia w super ekspresu

Wpieniony
Wpieniony
4 lata temu

To jeszcze nic. Ale jeden z miejskich radnych na swoim profilu na FB udostępnił zdjęcia jak on i jeszcze inny radny również z P*Su nie w dwójkę a trójkę (nielegalne zgromadzenie) składają kwiaty i znicz.
Czy to normalne? Wątpię.
Tyle że LEPSZEMU SORTOWI wolno

Olka
Olka
4 lata temu
Reply to  Wpieniony

Widziałeś co się działo w Warszawie na Placu Piłsudskiego wczoraj.
Im wszystko wolno.
Zobacz:
https://www.facebook.com/wolnemediapl/videos/1059445854448731/

Wpieniony
Wpieniony
4 lata temu
Reply to  Olka

Oczywiście. Tyle że teraz mam dowód na to bo mam screen i jak zatrzyma mnie policja to będę wnioskował o ukaranie wpierw sPISkowcow bądź bez niczego wniosek do prokuratury.

MartaM
MartaM
4 lata temu

Gdzie odstęp?! Czy było to konieczne wyjście? Czy mogę odwiedzić grób mojej mamy? Nie!!! Bo my mamy w domach siedzieć i mandaty płacić a władza się bawi

Suzi
Suzi
4 lata temu

Panowie biorą przykład ze swojego naczelnika i wodza narodu oraz jego świty, którzy też nie zachowują od siebie należytej odległości i nie zakładają rękawiczek i maseczki.
Maseczki jeszcze nie są obowiązkowe, a więc o co chodzi.
Rękawiczki? – przecież nie wchodzą do sklepu na zakupy.
Co wolno wiernym PIS-owi
to nie szaremu obywatelowi
i tego się trzymajmy, bo inaczej posypią się wysokie kary administracyjne, bo kasa miasta jest pusta, aż echo słychać.

TO=JA
TO=JA
4 lata temu

Szanowna Władzo Powiatu!!!—dobrze że pamiętacie o tych uroczystościach,—ALE GDZIE MASECZKI I RĘKAWICZKI !!!==oj nie ładnie, bardzo zły przykład !!!

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu

Nie zachowanie odległości od siebie, brak rekawiczek i maseczek
Lekceważenie zasad

23
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x