Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dachowanie w lesie pod Piekiełkiem


Na drodze pomiędzy Piekiełkiem a Studzieńcem doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki Hyundai. Kierowca tego pojazdu mijając się z busem stracił panowanie nad autem, wpadł do rowu i wywrócił się na dach. Pojazdem podróżowały dwie osoby. Zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy kierowcy Hyundaia. Według nieoficjalnych informacji kierowca ten był nietrzeźwy. Czynności prowadzi na miejscu patrol policji.

Sprzedam Piec


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x