Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dachowanie w lesie pod Piekiełkiem


Na drodze pomiędzy Piekiełkiem a Studzieńcem doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki Hyundai. Kierowca tego pojazdu mijając się z busem stracił panowanie nad autem, wpadł do rowu i wywrócił się na dach. Pojazdem podróżowały dwie osoby. Zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy kierowcy Hyundaia. Według nieoficjalnych informacji kierowca ten był nietrzeźwy. Czynności prowadzi na miejscu patrol policji.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x