Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dziś ratusz pracuje krócejW piątek 10 kwietnia  urząd miasta będzie czynny do godziny 12:00. Tylko do tej godziny będzie dostępna wystawiona w holu ratusza urna, do której można wrzucać pisma kierowane do urzędu. Wyjątek stanowią zgłoszenia do obwodowych komisji wyborczych, które będą przyjmowane do godziny 16:00.

Urząd przypomina, że w związku z ograniczeniami wynikającymi z epidemii koronawirusa, wszystkie pisma przychodzące wrzucane są do urn wystawionych w wejściu do ratusza. Codziennie urna jest odstawiana na dwudniową kwarantannę, po której znajdujące się w niej dokumenty poddawane są ozonowaniu i dopiero po tych czynnościach trafiają do kancelarii urzędu. Z urzędem nadal można porozumiewać się poprzez  kontakt telefoniczny (tel. 23 654 64 33) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail: [email protected]).

źródło i fot. UMM

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x