Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Lampy solarne testowane na Zabrodach i Dudzińskiego


W porozumieniu z firmą Solumen Sp. z o.o. z Zajączkowa, Miasto Mława otrzymało bezpłatnie do testów dwie lampy solarne. Jedną z nich zamontowano na ul. Zabrody (w miejscu, w którym była luka w oświetleniu ulicznym), natomiast drugą – przy przejściu dla pieszych na ulicy Dudzińskiego.


Lampa przy przejściu rozświetla się większym strumieniem w momencie zbliżenia się pieszego do przejścia. Lampy wraz ze słupami zostały udostępnione na okres do 3 czerwca 2020 r.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x