Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Będzie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Wymyślin i Dudzińskiego


Miasto wykonało pierwszy krok do wykonania sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Wymyślin i płk. Stanisława Dudzińskiego. Ogłoszone zostało zamówienie na wykonanie dokumentacji projektowej dla tej inwestycji.


Jak podaje urząd miasta, planowane jest zaprojektowane sygnalizacji akomodacyjnej wzbudzanej detektorami indukcyjnymi dla ruchu kołowego z drogi podrzędnej (ul. Wójtostwo) oraz detektorami przyciskowymi dla ruchu pieszego na czterech przejściach dla pieszych.

Potencjalni wykonawcy dokumentacji mogą zgłaszać swoje oferty do urzędu miasta do końca lipca br. Projektowana inwestycja znacznie ułatwi poruszanie się kierowców i pieszych w obrębie tego skrzyżowania, przede wszystkim jednak zwiększy bezpieczeństwo uczestników ruchu.

źródło: UMM

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mer
Mer
4 lata temu

Ul. Dudzińskiego jest przedłużeniem ul. Wymyślin. Obie biegną prostopadle do ul. Wójtostwo.
Sygnalizacja, owszem jest tam potrzebna, ale inne skrzyżowania pilniej jej wymagają, np. przy hali targowej.

Kierowca
Kierowca
4 lata temu

Najpierw to kierowcy niech zaczna patrzeć na znaki a nie jak ten ,,baran,, na zdjeciu ustwia się na pasie pod prąd do skrętu w lewo. Ponad rok czasu jak zmieniona organizacja na ul. Wójtostwo a ludzie nadal nie potrafią tam jeździć. Najlepiej naukę jazdy to do Iłowa niech przeniosą. Tak po tej Mławie uczą jeździć. Tu nie ma gdzie jeździć a później tacy kierowcy. Światła tu nic nie zmienią. Tak jak na skrzyżowaniu siódemki z Nowowiejską po zamontowaniu sygnalizacji więcej było kolizji niż przed.

Stefan
Stefan
4 lata temu

Koniec lipca to termin przekazania gotowej dokumentacji zamawiającemu a termin zgłaszania się oferntów w przetargu na to zamówienie to 14 kwietnia 2020 r.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x