Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga! Termin płatności opłat rocznych za 2020 rok przesunięty


Urząd miasta poinformował , że nastąpiła zmiana terminów płatności opłaty rocznej z tytułu użytkowania wieczystego za rok 2020 oraz opłaty rocznej z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego w prawo własności należnej za 2020 r. Obie wnosi się w terminie do 30 czerwca 2020 r.


Zmiana terminów została określona w ustawie z dnia 31 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw i nie wymaga składania dodatkowych wniosków.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu

Czy termin płacenia podatków też został przesunięty?
Tak w ogóle to uważam, że termin powinien być przesunięty do września, ale to jest moje zdanie.

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu

Podnieść podatki od powierzchni handlowych!!! Handel kwitnie! To nic, ze w niektórych miastach, nie pobierają tej opłaty za obecny okres a Radni Miejscy oddali swoje diety na rzecz szpitali miejskich. Mława, to inny stan umysłu. Zdecydowanie.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x