Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strażacy i uszkodzony słup oświetleniowy na Długiej


Miejscowe zagrożenie na ulicy Długiej w Mławie. Strażacy otrzymali zgłoszenie, o przechylonej – prawdopodobnie na skutek uderzenia przez pojazd – ulicznej latarni. Według zgłaszającej osoby stwarza to niebezpieczeństwo przewrócenia się słupa na jezdnię bądź chodnik. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i powiadomili urząd miasta o zaistniałej sytuacji. Dalsze zabezpieczenie i naprawa latarni pozostaje w gestii ratusza.


red.

fot. nadesłane 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
h13
h13
4 lata temu

zabezpieczono latarnię taśmą?
rozumiem, że teraz już nie ma ryzyka przewrócenia?

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x