Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strażacy 6 godzin gasili pożar łąk koło Przychodu [zobacz foto i film]


Wczorajszy (5 kwietnia) pożar w pobliżu miejscowości Przychód (gm. Szreńsk) to w ostatnim czasie kolejny przypadek, gdy strażacy gaszą trawy płonące na łąkach i nieużytkach. Te ostatnie działania  trwały jednak aż 6 godzin.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Strażacy do pożaru wyjechali około 12:30 a akcja zakończyła się już późnym wieczorem. Pożar rozprzestrzenił się na około 2 ha powierzchni. Ogniem objęte zostało też około 150 bel sprasowanej sianokiszonki.

W akcji gaśniczej uczestniczył jeden zastęp z PSP Mława, OSP Szreńsk, OSP Kowalewo (dwoma wozami bojowymi Volvo oraz Star 266), OSP Lipowiec. Przyczyną pożaru ustali policja, prawdopodobnie jednak było to podpalenie.

red.

fot. OSP Szreńsk/OSP Kowalewo

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Szreńsku Niedziela, 5 kwietnia 2020

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x