Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Prace trwają mimo koronawirusa. Miejskie inwestycje bez opóźnień


Jak podaje urząd miasta na swojej stronie internetowej burmistrz Sławomir Kowalewski dokonał przeglądu inwestycji realizowanych obecnie przez Miasto Mława. Wszystkie przebiegają zgodnie z planem, w związku z czym możemy się spodziewać, że zostaną zakończone w terminie.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Na ulicy Olsztyńskiej już zakończono budowę chodnika po obu stronach drogi. Trwa przebudowa chodników w ulicach Pogorzelskiego i Płockiej (w tej ostatniej na mocy porozumienia z Powiatem Mławskim na utrzymanie dróg powiatowych położonych w granicach miasta) oraz budowa ulicy płk. Leona Krajewskiego. W dobrym tempie posuwają się także prace przy ul. Dudzińskiego, gdzie powstaje parking, oraz budowa dworca zintegrowanego przy Alei św. Wojciecha.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ktoś
Ktoś
1 rok temu

Niech się Pan Burmistrz przespaceruje po deptaku przy dawnym „handlowcu”! I niech nasłuchuje jak płyty dudnią!!!!

Ktoś
Ktoś
1 rok temu

Niech się Pan Burmistrz przespaceruje po deptaku przy dawnym „handlowcu”! I niech nasłuchuje jak płyty dudnią !!!!

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Fantastycznie, fantastycznie Panie Burmistrzu, a sprawdził Pan, czy w szpitalu mławskim posiadają profesjonalne kombinezony ochronne? Czy wzorem innych szpitali, personel zacznie Nas leczyć, po naturalnym zdobyciu ochrony przeciw coronowirusowi?

Szpital Nowe Miasto
Szpital Nowe Miasto
1 rok temu

Fantastycznie Panie Burmistrzu, Fantastycznie a w mławskim szpitali, to mają profesjonalną odzież ochronną, czy kadra szpitala ma nabyć naturalną odporność? Sprawdzał Pan?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x