Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Znów pożar sadzy w kominie. Strażacy gaszą, ale też apelują


Kolejny pożar sadzy w kominie. Tym razem  wczoraj (1 kwietnia)  w Mostowie (gm. Szreńsk). Do pożaru doszło w późnych godzinach wieczornych  (około 22:40). Zapaliły się sadze w przewodzie kominowym budynku jednorodzinnego.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Na miejscu działania gaśnicze podjęli strażacy z OSP Szreńsk, a także dwa zastępy PSP Mława. Konieczne okazało się zadysponowanie podnośnika koszowego z JRG Mława. Ze względu na utrudniony dostęp do komina akcja trwała do późnych godzin nocnych.

Strażacy apelują i uczulają:  „Zadbajcie o własne bezpieczeństwo. Wezwijcie kominiarza, niech dokładnie sprawdzi komin i oczyści go aby takich zdarzeń było jak najmniej.”

red.

fot. OSP Szreńsk

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x