Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Katechezy video będzie prowadził ks. Wojciech Kućko. Zapraszamy


Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Płockiej  zaprasza od 2 kwietnia 2020 roku (czwartek), w 15. rocznicę przejścia Jana Pawła II do Domu Ojca, na katechezy wideo o tym, jak przeżywać Wielki Tydzień, Święte Triduum Paschalne i Wielkanoc w rodzinie, gdy nie będziemy mogli wziąć udziału w liturgii w naszych kościołach z powodu koronawirusa.


Kilka słów o znakach, słowach i obrzędach, a także o tym, jak praktycznie przeżyć te święte dni w domu, razem z bliskimi. „Noc będzie mi światłem i radością” – te słowa z „Orędzia Paschalnego” niech towarzyszą nam w tych dniach, gdy światło zwycięży noc, Chrystus pokona śmierć!

Katechezy będzie prowadził pochodzący z naszego powiatu ks. Wojciech Kućko. Będą one dostępne na profilu Facebook Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Płockiej oraz kanale YouTube Duszpasterstwa (https://www.youtube.com/channel/UCtTbx0dFSnYVBDEFp4fkJsQ).

źródło: DRDP

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x