Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Park zamknięty, a jak dostać się do USC?


Park miejski w Mławie zostaje zamknięty do odwołania. To efekt wprowadzonych przez rząd  nowych ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa. Park będzie zamknięty do odwołania dla spacerowiczów, na jego terenie mieści się jednak Urząd Stanu Cywilnego, do którego zdarza się, że musimy wybrać się osobiście. Będzie taka możliwość.


Jak podaje urząd miasta, interesanci Urzędu Stanu Cywilnego lub Wydziału Spraw Obywatelskich, którzy nie mogą załatwić sprawy urzędowej w sposób zdalny, w godzinach między 8:00 a 16:00 będą mogli korzystać z dojścia do parku od strony ul. Reymonta.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x