Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Najnowszy raport mławskiego sanepidu z 1 kwietnia


Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mławie z dnia 01.04.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu mławskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 01.04.2020

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


  • Łączna liczba osób aktualnie objętych kwarantanną domową/ (ostatnia doba): 186 / 9
  • Łączna liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym / (ostatnia doba): 64/2
  • Łączna liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19/ (ostatnia doba): 1/0
  • Łączna liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim/ (ostatnia doba): 1/0
  • liczba ozdrowieńców / (ostatnia doba): 0/0
  • liczba zgonów powiązanych z COVID-19: 0
  • PPIS w Mławie informuje, że na terenie powiatu mławskiego jest 1 osoba z wynikiem dodatnim w kierunku koronawirusa i nadal jest hospitalizowana. Pobyt w szpitalu będzie trwał do momentu uzyskania 2 ujemnych wyników w kierunku koronawirusa.
Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mimi
mimi
1 rok temu

programista jestem – komputery potrafią zliczać tysiące szpaków i nietoperzy o zmierzchu na sekundę łapiących komary… dlatego wybory można przez internet aby martwe dusze mogły dobrze wybrać bo prezes już następnej szansy nie doczeka… vide: https://tech.wp.pl/koronawirus-premier-oglasza-kolejne-ograniczenia-a-miliony-polakow-jezdza-po-polsce-6494907548719233a

Zapytanie
Zapytanie
1 rok temu

Czemu nigdzie nie pisze się o osobach z powiatu mławskiego, ktore trafiły do szpitala w Ciechanowie z podejrzeniem koronawirusa? W komunikacie z Sanepidu również brak takiej informacji. Jeden z portali informacyjnych Ciechanowa pisal o tych przypadkach.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x