Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Miączyn Duży. Pożar sadzy w kominie


Sezon grzewczy jeszcze się nie skończył, a więc nadal zdarzają się przypadki pożarów, których przyczyną bywają niesprawności w systemie grzewczym. Tak było również wczoraj (31 marca) wieczorem w Miączynie Dużym (gm. Szreńsk). Doszło tam do zapalenia sadzy w przewodzie kominowym jednorodzinnego domu. Działania gaśnicze prowadził zastęp OSP Szreńsk oraz 2 zastępy JRG Mława. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.


red.

fot. OSP Szreńsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x