Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policjant z mławskiej komendy podejrzany o korupcję tymczasowo aresztowany


Jeden z funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Mławie został zatrzymany, a następnie tymczasowo aresztowany. Zarzuty jakie prokuratura postawiła policjantowi dotyczą korupcji i płatnej protekcji. Sprawę prowadzi Prokuratura Okręgowa w Płocku, która ze względu na dobro postępowania na razie nie udziela bardziej szczegółowych informacji o toczącym się postępowaniu.


– Sprawa jest rozwojowa, więc na tym etapie nie możemy udzielić bardziej szczegółowych informacji. Potwierdzam, że 18 marca br. został zatrzymany funkcjonariusz KPP w Mławie. Postawiono mu zarzuty z art. 228 §2 oraz 230 §1 kodeksu karnego. Na wniosek prokuratury Sąd Okręgowy w Płocku wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy – informuje Prokuratura Okręgowa w Płocku.

Jak poinformował komendant KPP w Mławie insp. Artur Ryfiński policjant został równocześnie zawieszony do czasu całkowitego wyjaśnienia sprawy. 

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
24 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
z powiatu
z powiatu
1 rok temu

Każdy człowiek, pracownik,, samorządowiec itp. pononosi odpowiedzialność za swoje czyny. Obarczanie winą Komendanta czy z-cy to zwykłe chamstwo ze strony tu piszących. Nie znasz osoby nie oceniaj …lepiej zamilcz…. bo słowo może zabić ….

Przyjaciel
Przyjaciel
1 rok temu

Wyjdzie z aresztu i wroci do pracy taka jest wlasnie mlawska komenda

Lolek
Lolek
1 rok temu

Widzę że jak na razie to poziom dyskusji w komentarzach porównywalny do tego pod sklepem monopolowym w dniu wypłaty zasiłku z Mopsu. Chyba od wczoraj wszystkie szumowiny z Mławy śledzą internety i dają upust swoim przemyśleniom co do postępowania policjantow w mlawskiej komendzie. Chyba jest napisane dość jasno- policjant jest zatrzymany i siedzi w areszcie więc po co jest ujawniać jego dane personalne? Zainteresowani wiedzą o kogo chodzi a reszta nie musi. Nawet takie proste stwierdzenie budzi dyskusje i wątpliwości w mławski społeczeństwie?

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  Lolek

Mława, to taka trochę większa wieś, gdzie jeden drugiemu d… chętnie obrabia. Wszyscy wszystkich znają i stąd ta ciekawość – plotkarska ciekawość, chora ciekawość. Zaraz by było, a to ten co jego szwagier jest tym…, a jego siostra pracuje tu.., jego matka to robiła to czy tamto, a jego ojciec to był…, a dziadek… i tak dalej i tak dalej….
Zaścianek…
Przepraszam – nie dotyczy to wszystkich mławian, ale w Mławie takich zajmujących się plotami jest bardzo dużo.

TO=JA
TO=JA
1 rok temu
Reply to  mławianka

Szanowna mławianko, obserwując portal i czytając twoje informację—to mam wrażenie że jednak piszesz o sobie.

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  TO=JA

Zauważyłeś u mnie nadmierną ciekawość? – ciekawe w którym momencie?
Jesteś marnym obserwatorem.

TO=JA
TO=JA
1 rok temu
Reply to  mławianka

mlawianka==wlasnie tym postem potwierdzilas, to co napisalem, przeczytaj jeszcze raz swój poprzedni post, i te swoje wyliczanki, a znajdziesz tam slowa ktore potwierdzają me obserwacje.Ja wuem ze dla Ciebie to TRUDNE, aby przyznac sie do tego, ZE JESTES MARNYM OBSERWATOREM.

Git
Git
1 rok temu
Reply to  TO=JA

Dokładnie

Marco
Marco
1 rok temu

Proszę nie obarczać komendanta i jego zastępcę.Przejął załogę po poprzednikach którzy wyrządzili tej komendzie wiele złego,dot,również obsady kadrowej. Nie wiemy z jakiego pionu jest funkcjonariusz ale jeżeli już szukamy winnych więc skupmy się na średnim aktywie kierowniczym.Jest to uwaga do Lejli.

Lejla
Lejla
1 rok temu

Komendant sobie nie radzi to ewidentnie widać. Kiedy nareszcie zostanie zmieniony z zastępcą?

Marco
Marco
1 rok temu

Skoro artykuł zawiera śladowe informacje, rażącym błędem jest umieszczenie czapki z białym pokrowcem.Jest to wyróżnik pionu ruchu drogowego a nie całej formacji.

Edzia
Edzia
1 rok temu
Reply to  Marco

Gosc pracowal w drogowce.Proponowal nawet zalatwienie prawa jazdy za tysiaka. Lubi sobie pograc w maszynki i kasyna to teraz bedzie gral na kratach „jakie zycie taki los los los para ra.”

Adam
Adam
1 rok temu

Dokładnie jak zwykły Kowalski coś zrobi to i prawie całe dane osobowe poddajecie

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Adam

Tak? od kiedy tak jest?

Prawda tak powinno byc
Prawda tak powinno byc
1 rok temu

Czemu zdjęcia nie ma tego pana? Jak w hebe kradną perfumy, to jest zaraz foto a jak policjant bierze w łapę to jak by kradł dajcie jego foto niech cała Mława wie który to pan

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Złodziej jest na monitoringu i jest poszukiwany, a policjant jest w areszcie, a więc po co ma być jego zdjęcie?
Żeby zadowolić czyjąś chorą ciekawość?

Uważaj
Uważaj
1 rok temu

Pajacu porównujesz podrzędnego złodziejaszka ze sklepu dla plebsu do funkcjonariusza publicznego? Zastanów się i znajdź kilka różnic między nimi. Akurat człowiek o którym tu mowa zhańbił mundur i funkcję ale zestawianie jednego modelu życia z drugim to spora przesada.

Na co uważać
Na co uważać
1 rok temu
Reply to  Uważaj

Dokładnie ta Gnida Policyjna którą nazwałeś funkcjonariuszem publicznym powinna świecić przykładem, Jasnne jest, że występują różnice. Przestępstwa popełniane przez policjantów powinny być szczególnie piętnowane. W końcu to stróże prawa.

Uważaj
Uważaj
1 rok temu
Reply to  Na co uważać

Bez pojęcia.. bez komentarza. Jak zwykle czytać mławianska szlachta nie potrafi.

Na co uważać
Na co uważać
1 rok temu
Reply to  Uważaj

a Ty pisać

Zazula
Zazula
1 rok temu
Reply to  Uważaj

O nie wiedziałam, że Hebe to sklep dla plebsu.

Hehehehe
Hehehehe
1 rok temu
Reply to  Zazula

To już wiesz

Ufo
Ufo
1 rok temu

I dupa pęknie 🙂

Haha
Haha
1 rok temu
Reply to  Ufo

Czyżby ktoś tu miał już doświadczenie w tej kwestii?

24
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x