Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Policjant z mławskiej komendy podejrzany o korupcję tymczasowo aresztowany


Jeden z funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Mławie został zatrzymany, a następnie tymczasowo aresztowany. Zarzuty jakie prokuratura postawiła policjantowi dotyczą korupcji i płatnej protekcji. Sprawę prowadzi Prokuratura Okręgowa w Płocku, która ze względu na dobro postępowania na razie nie udziela bardziej szczegółowych informacji o toczącym się postępowaniu.

– Sprawa jest rozwojowa, więc na tym etapie nie możemy udzielić bardziej szczegółowych informacji. Potwierdzam, że 18 marca br. został zatrzymany funkcjonariusz KPP w Mławie. Postawiono mu zarzuty z art. 228 §2 oraz 230 §1 kodeksu karnego. Na wniosek prokuratury Sąd Okręgowy w Płocku wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy – informuje Prokuratura Okręgowa w Płocku.

Jak poinformował komendant KPP w Mławie insp. Artur Ryfiński policjant został równocześnie zawieszony do czasu całkowitego wyjaśnienia sprawy. 

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

24
KOMENTARZE

avatar
1500
z powiatu
Gość
z powiatu

Każdy człowiek, pracownik,, samorządowiec itp. pononosi odpowiedzialność za swoje czyny. Obarczanie winą Komendanta czy z-cy to zwykłe chamstwo ze strony tu piszących. Nie znasz osoby nie oceniaj …lepiej zamilcz…. bo słowo może zabić ….

Przyjaciel
Gość
Przyjaciel

Wyjdzie z aresztu i wroci do pracy taka jest wlasnie mlawska komenda

Lolek
Gość
Lolek

Widzę że jak na razie to poziom dyskusji w komentarzach porównywalny do tego pod sklepem monopolowym w dniu wypłaty zasiłku z Mopsu. Chyba od wczoraj wszystkie szumowiny z Mławy śledzą internety i dają upust swoim przemyśleniom co do postępowania policjantow w mlawskiej komendzie. Chyba jest napisane dość jasno- policjant jest zatrzymany i siedzi w areszcie więc po co jest ujawniać jego dane personalne? Zainteresowani wiedzą o kogo chodzi a reszta nie musi. Nawet takie proste stwierdzenie budzi dyskusje i wątpliwości w mławski społeczeństwie?

mławianka
Gość
mławianka

Mława, to taka trochę większa wieś, gdzie jeden drugiemu d… chętnie obrabia. Wszyscy wszystkich znają i stąd ta ciekawość – plotkarska ciekawość, chora ciekawość. Zaraz by było, a to ten co jego szwagier jest tym…, a jego siostra pracuje tu.., jego matka to robiła to czy tamto, a jego ojciec to był…, a dziadek… i tak dalej i tak dalej….
Zaścianek…
Przepraszam – nie dotyczy to wszystkich mławian, ale w Mławie takich zajmujących się plotami jest bardzo dużo.

TO=JA
Gość
TO=JA

Szanowna mławianko, obserwując portal i czytając twoje informację—to mam wrażenie że jednak piszesz o sobie.

mławianka
Gość
mławianka

Zauważyłeś u mnie nadmierną ciekawość? – ciekawe w którym momencie?
Jesteś marnym obserwatorem.

TO=JA
Gość
TO=JA

mlawianka==wlasnie tym postem potwierdzilas, to co napisalem, przeczytaj jeszcze raz swój poprzedni post, i te swoje wyliczanki, a znajdziesz tam slowa ktore potwierdzają me obserwacje.Ja wuem ze dla Ciebie to TRUDNE, aby przyznac sie do tego, ZE JESTES MARNYM OBSERWATOREM.

Git
Gość
Git

Dokładnie

Marco
Gość
Marco

Proszę nie obarczać komendanta i jego zastępcę.Przejął załogę po poprzednikach którzy wyrządzili tej komendzie wiele złego,dot,również obsady kadrowej. Nie wiemy z jakiego pionu jest funkcjonariusz ale jeżeli już szukamy winnych więc skupmy się na średnim aktywie kierowniczym.Jest to uwaga do Lejli.

Lejla
Gość
Lejla

Komendant sobie nie radzi to ewidentnie widać. Kiedy nareszcie zostanie zmieniony z zastępcą?

Marco
Gość
Marco

Skoro artykuł zawiera śladowe informacje, rażącym błędem jest umieszczenie czapki z białym pokrowcem.Jest to wyróżnik pionu ruchu drogowego a nie całej formacji.

Edzia
Gość
Edzia

Gosc pracowal w drogowce.Proponowal nawet zalatwienie prawa jazdy za tysiaka. Lubi sobie pograc w maszynki i kasyna to teraz bedzie gral na kratach „jakie zycie taki los los los para ra.”

Adam
Gość
Adam

Dokładnie jak zwykły Kowalski coś zrobi to i prawie całe dane osobowe poddajecie

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Tak? od kiedy tak jest?

Prawda tak powinno byc
Gość
Prawda tak powinno byc

Czemu zdjęcia nie ma tego pana? Jak w hebe kradną perfumy, to jest zaraz foto a jak policjant bierze w łapę to jak by kradł dajcie jego foto niech cała Mława wie który to pan

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Złodziej jest na monitoringu i jest poszukiwany, a policjant jest w areszcie, a więc po co ma być jego zdjęcie?
Żeby zadowolić czyjąś chorą ciekawość?

Uważaj
Gość
Uważaj

Pajacu porównujesz podrzędnego złodziejaszka ze sklepu dla plebsu do funkcjonariusza publicznego? Zastanów się i znajdź kilka różnic między nimi. Akurat człowiek o którym tu mowa zhańbił mundur i funkcję ale zestawianie jednego modelu życia z drugim to spora przesada.

Na co uważać
Gość
Na co uważać

Dokładnie ta Gnida Policyjna którą nazwałeś funkcjonariuszem publicznym powinna świecić przykładem, Jasnne jest, że występują różnice. Przestępstwa popełniane przez policjantów powinny być szczególnie piętnowane. W końcu to stróże prawa.

Uważaj
Gość
Uważaj

Bez pojęcia.. bez komentarza. Jak zwykle czytać mławianska szlachta nie potrafi.

Na co uważać
Gość
Na co uważać

a Ty pisać

Zazula
Gość
Zazula

O nie wiedziałam, że Hebe to sklep dla plebsu.

Hehehehe
Gość
Hehehehe

To już wiesz

Ufo
Gość
Ufo

I dupa pęknie 🙂

Haha
Gość
Haha

Czyżby ktoś tu miał już doświadczenie w tej kwestii?