Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kradzież perfum. Policja publikuje wizerunek sprawcy [zobacz film]


Trwają czynności policjantów z Wydziału Kryminalnego, Komendy Powiatowej Policji w Mławie  dotyczące kradzieży perfum. Do zdarzeń doszło na przełomie lutego i marca br. w sklepie „Hebe” w Mławie. Policja publikuje wizerunki sprawców.


Jak wynika ze wstępnych ustaleń, do zdarzeń doszło na przełomie lutego i marca 2020 roku,  na terenie drogerii „Hebe” w Mławie przy ulicy Stary Rynek. Sprawcy kradzieży wykorzystując nieuwagę pracowników sklepu, dokonali kradzieży damskich i męskich perfum różnych marek.

Policja apeluje do osób, które rozpoznają osoby ze zdjęć o niezwłoczny kontakt z policją. Informację można przekazać anonimowo, wystarczy zadzwonić pod numer tel. 23 654 72 14 lub bezpłatny 112.

źródło: KPP Mława

Dokonano kradzieży. Policja publikuje wizerunek sprawcyTrwają czynności policjantów z Wydziału Kryminalnego, Komendy Powiatowej Policji w Mławie dotyczące kradzieży perfum. Do zdarzeń doszło na przełomie lutego i marca br. w sklepie „Hebe” w Mławie. Policja publikuje wizerunki sprawców. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, do zdarzeń doszło na przełomie lutego i marca 2020 roku, na terenie drogerii „Hebe” w Mławie, ul. St. Rynek. Sprawcy kradzieży wykorzystując nieuwagę pracowników sklepu, dokonali kradzieży damskich i męskich perfum różnych marek.Policja apeluje do osób, które rozpoznają osoby ze zdjęć o niezwłoczny kontakt z policją. Informację można przekazać anonimowo, wystarczy zadzwonić pod numer tel. 23 654 72 14 lub bezpłatny 112.

Opublikowany przez Policja Mława Wtorek, 31 marca 2020

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x