Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

O takim kinie jak teraz w Działdowie możemy tylko pomarzyć


Mamy czego pozazdrościć tym razem naszym północnym sąsiadom. Od minionego piątku działdowskie kino zaliczyć można do tych najnowocześniejszych w Polsce.


W piątek 27 marca po bardzo gruntownym remoncie oddane do użytku zostało miejskie kino, mieszczące się w budynku MDK  w Działdowie. Jak twierdzą władze miasta, zmiany na korzyść są tak ogromne, że mieszkańcy naprawdę mogą nie poznać tego obiektu.

Wysoki standard pomieszczeń, winda będąca jednym z wielu ułatwień dla niepełnosprawnych, nowoczesne oświetlenie i klimatyzacja robią duże wrażenie. Kino wyposażone jest w nowoczesne systemy elektroakustyczne i multimedialne, m.in. w system nagłośnienia firmy Outline. Jest to jeden z liderów na rynku nagłośnienia koncertowego oraz kinowego na świecie. Outline w MDK w Działdowie to system hybrydowy pozwalający za pomocą jednego przycisku przełączyć się z trybu stereofonicznego koncertowego na tryb kina w systemie 5.1. System ma opinię jednego z najlepszych w branży. W efekcie MDK wzbogacił się o możliwość realizacji koncertów na najwyższym poziomie i projekcji kinowych. Jest to uzupełnione o najnowszej technologii laserowy projektor. Zaletą projektora jest to, że nie podlega szybkiej degradacji, tak jak starsze systemy.

Jak tylko skończy się okres ogłoszonej epidemii, koniecznie trzeba się wybrać na film do Działdowa.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Konsumentka
Konsumentka
2 lata temu

Jaki Pan – taki Kram. Macie co chcieliście. Typowe: aby po ryneczku a za szafami brudno, obskurnie i ze smrodkiem;)))

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Ale nie mają nowoczesnej sali dla Radnych!!!

Rozmarzyłam się...
Rozmarzyłam się...
2 lata temu

Pomarzyć można.
Marzenia się spełniają – zmieni się burmistrz i my będziemy mieli kino z prawdziwego zdarzenia, bo za burmistrzem polecą wszyscy krewni i znajomi królika, a w UM zaczną pracować prawdziwi fachowcy, którzy będą umieli (i chcieli) bez najmniejszych problemów sporządzić wniosek o przyznanie środków zewnętrznych z funduszy unijnych na remont kina… ufff… ale odleciałam…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x