Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Motocyklista bez prawa  jazdy i wyobraźni


W sobotę 28 marca około godziny 18-tej na Wiadukcie Szreńskim doszło do zdarzenia drogowego z udziałem aż trzech pojazdów.


Jak podaje mławska Policja, mężczyzna, kierujący motocyklem bez wymaganych uprawnień wykonywał nieprawidłowo manewr wyprzedzania. Na skutek tego doszło do zderzenia z dwoma samochodami osobowymi.  

Na szczęście ani niefrasobliwy motocyklista, ani inne osoby nie odniosły poważniejszych obrażeń.

Wiosną tradycyjnie pojawi się na drogach duża ilość jednośladów. W związku z tym Policja apeluje zarówno o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego jak i wyobraźnię.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x