Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zderzenie dwóch aut w Kuklinie


Do zderzenia osobowych BMW i Toyoty doszło w Kuklinie w okolicach tartaku. Pojazdami podróżowały łącznie 3 osoby, które samodzielnie opuściły pojazd. Według wstępnych informacji, nikt nie został poszkodowany i nie wymaga pomocy medycznej. Miejsce zdarzenia zabezpieczają strażacy. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

Aktualizacja:

Jak przed chwilą poinformowała mławska straż pożarna, pasażer jednego z pojazdów uskarżający się na ból ręki został zabrany do szpitala na dalsze badania.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Janusz
Gość
Janusz

A takie fajowe bryki do szpanu były..

Do Janusz
Gość
Do Janusz

Samochód jak każdy inny. 81 lat to nie wiek za kierownice

Johny
Gość
Johny

Zwłaszcza że gość jeździł na pamięć 1km dziennie. Wiele razy widać było słabe zachowanie na drodze. Dobrze że nikogo nie zabił.