Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trwa przebudowa ulicy Mariackiej. Teraz kolej na ulicę Św. Anny


Trwają prace przy przebudowie ulicy Mariackiej w Mławie. Nadal można się spodziewać utrudnień w ruchu na odcinku między skrzyżowaniami z Sienkiewicza i Św. Anny. Na 30 marca planowane jest z kolei rozpoczęcie robót w tej ostatniej.


Od 30 marca w ulicy Św. Anny mają być prowadzone prace w zakresie kanalizacji sanitarnej. Utrudnień, w tym czasowych wyłączeń z ruchu, można się spodziewać etapami od skrzyżowania z ul. Mariacką w stronę ul. Ordona. Ratusz apeluje o ostrożność i cierpliwość.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mimi
mimi
1 rok temu

co tylko jedno zdjęcie ??? przy okazji powinniśta pokazać dookoła co się dzieje na sąsiadujących uliczkach jeśli już artykuł ma być na miarę XXI wieku… bo szybciej niż myślita zakończy się regularne nie tylko jestem pewien moje wizyty na Waszej gaziecie… bo chwilowo to jesteśta można by z dużym nadmiarem uznać number one we muławie… ale na to to cza bardziej jeszcze każdgo dnia ućciwie nadal pracować… a 50 urodziny będzieta mogły ogłosić istnienie… obyśta nie przespały szansy swej… i bez obrazy proszę bo to je jedynie konstruktywna krytyka abyśta były bardziej jeszcze rozchwytywane czasopismo czy jak to bardziej politycznie poprawnie by cza było nazwać…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x