Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Są wyniki sekcji. Utonął w płytkim Seraczu


Mławska prokuratura otrzymała już wyniki sekcji zwłok mężczyzny – mieszkańca Mławy, znalezionych w Seraczu, w pobliżu skrzyżowania ulic Padlewskiego i Targowej. Zwłoki odkryła przypadkowa osoba 14 marca br. rano. Z Seracza ciało mężczyzny wydobyli strażacy.

– Postępowanie w tej sprawie jeszcze nie zostało zakończone, ale z przeprowadzonej sekcji zwłok wynika, że przyczyną śmierci mężczyzny było utonięcie. Nic nie wskazuje, aby do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie – informuje Marcin Bagiński, Prokurator Rejonowy w Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Tak jest
Gość
Tak jest

Jest rzeka to i ratownicy powinni być jak nad zalewem.

Ktoś
Gość
Ktoś

Utopić się w seraczu to trzeba mieć niezwykłego pecha