Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Jurkiewicz najlepszy. Krajewski na podiumDziałdowo może się pochwalić nie tylko zespołem Dekorglass, występującym na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Chętnie organizuje także rozgrywki tenisa stołowego dla amatorów. Grand Prix doczekało się już trzydziestej trzeciej edycji.

Od początku tegorocznej odsłony niezwykle aktywni są zawodnicy z Mławy. W najmłodszej kategorii (rocznik 2007 i młodsi) nie rywalizują, za to w pozostałych dwóch mocno naciskają konkurentów.

Kamil Jurkiewicz potrafił wygrać nawet jeden z turniejów w rywalizacji seniorów (2004-1966). W decydującym starciu okazał się lepszy od miejscowego zawodnika Marcina Łączyńskiego. Na szóstym miejscu na tych samych zawodach finiszował Krystian Waszak, a na dziewiątym Maciej Sieradzki.

W cyklu Grand Prix walczą także weterani (urodzeni po roku 1965). Podczas jednego z występów błysnął Mirosław Krajewski. W stawce dziewięciu zawodników przebił się na najniższy stopień w klasyfikacji generalnej. Natomiast Wojciech Sieradzki w swoim najlepszym występie mógł się cieszyć z czwartego miejsca.

Rozgrywki odbywają się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 1 w Działdowie.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x