Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Epidemia koronawirusa pokrzyżowała plany wielu narzeczonych


Zorganizowanie przyjęcia weselnego, a nawet ceremonii ślubnej przy obecnie obowiązujących przepisach ograniczających wielkość zgromadzeń jest praktycznie niemożliwe. Narzeczeni, którzy planowali zawarcie małżeństwa  podczas Wielkanocy zmuszeni są zmienić plany. Pracownicy USC rozmawiali z 4 osobami odnośnie ślubów. Trzy pary zmieniły daty zaślubin, dwie zdecydowały się na termin letni, jedna przyśpieszyła ceremonię zaślubin.


Urząd Stanu Cywilnego i Wydział Spraw Obywatelskich są wydziałami urzędu, gdzie trudno do końca zastąpić bezpośrednią obsługę interesantów obsługą internetową czy telefoniczną. Tu od 16 marca pracownicy obsłużyli bezpośrednio 68 osób. Najwięcej działań dotyczyło pilnych spraw związanych z dowodami osobistymi (24) oraz udzielania wyjaśnień w sprawie odpisów aktów USC (18). Zrejestrowano 5 noworodków i 14 zgonów. Trzech cudzoziemców zostało zameldowanych na pobyt czasowy.

red.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu

Zobaczymy o ile wzrośnie ilość rozwodów po kwarantannie:)

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x