Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Siódemka coraz bliżej nas. Mimo epidemii prace trwają [zobacz foto]


Wykonawcy nie przerywają prac na budowach dróg, pomimo ograniczeń związanych z koronawirusem. Coraz bardziej zaawansowane są prace przy budowie nowej „siódemki”, której na odcinku Kuklin – Unierzyż biegnie nowym śladem. Odcinek od granicy województwa warmińsko-mazurskiego do miejscowości Kuklin oraz odcinek pomiędzy miejscowością Unierzyż, a południową granicą opracowania wykorzystują ślad istniejącej drogi. Widać już gołym okiem postęp prac na odcinku Mława – Napierki.   


Przypomnijmy, całe zadanie podzielono na cztery odcinki realizacyjne: Napierki-Mława (ok. 14 km), Mława – Strzegowo (ok. 21,5 km), Strzegowo-Pieńki (ok. 22 km), Pieńki-Płońsk (ok. 13,7 km) o łącznej długości 71,350 km. Oprócz nowej drogi ekspresowej, drogowcy przewidują też budowę dróg serwisowych i przejazdów dla polepszenia obsługi terenów rolniczych podzielonych trasą S-7. Na odcinku pomiędzy Napierkami a Mławą powstaną też dwa Miejsca Obsługi Podróżnych. Będzie to MOP Pepłowo I, strona prawa i MOP Pepłowo II, strona lewa.

Odcinek między Napierkami a Mławą ma być gotowy za nieco ponad rok. Koszt inwestycji to prawie 300 milionów złotych.

red.

fot. nadesłane

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jimy to Ja
Jimy to Ja
4 lata temu

Na odcinku Napierki-Mława widać postęp prac, szczególnie w okolicy Mławskiej Cegielni- wycieli drzewa/krzaki.

Media
Media
4 lata temu

LUDZIE tam ciężko pracują na rodziny.I nie krzyczą.Chociaż to nie stanie…

Pracownik
Pracownik
4 lata temu
Reply to  Media

Pracujemy bo musimy to raz, a dwa wiemy że Państwo nam nie da nic za darmo dlatego wszyscy z Nas jesteśmy tu i jakoś sobie radzimy, gdzie większość siedzi w domu i zbija baki. Drogi same się nie zrobią.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x