Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Piłkarze trenują, ale osobno. Skutki pandemiiPierwotnie  wszelkie piłkarskie rozgrywki ligowe w naszym kraju były zawieszone do poniedziałku 30 marca. Niestety pandemia koronawirusa wymusiła na Polskim Związku Piłki Nożnej kolejne decyzje. Na występy piłkarzy musimy jeszcze poczekać.

Dokładnie do dwudziestego szóstego kwietnia, oczywiście pod warunkiem, że sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju się poprawi. Władze piłkarskie zakazały nie tylko rozgrywania spotkań, ale nawet wspólnych treningów.

Zawodnikom nie pozostało nic innego, jak samotne trenowanie. Niektórzy podejdą do tego sumienie, inni z mniejszą systematycznością. Z pewnością jednak wpłynie to na formę fizyczną każdego zawodnika.

Inna sprawa, ile czasu potrwa cała sytuacja. Sezon będzie można dokończyć, ale datą graniczą będzie 30 czerwca. Wówczas wygasają deklaracje gry składane przez poszczególnych zawodników w danym klubie. Oczywiście PZPN może ten okres przedłużyć, ale do tego będzie potrzebna specjalna uchwała.

W przypadku optymistycznego scenariusza zawodnicy  z ligi okręgowej będą mieli do nadrobienia aż siedem kolejek. Z kolei A-klasa będzie musiała nadrobić sześć terminów. Najmniej ucierpi B-klasa, której runda rewanżowa miała się rozpocząć w sobotę 4 kwietnia.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x