Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Puchar pojechał do Bieżunia


Do rywalizacji w turnieju halowej piłki nożnej Strzegowo Cup 2020 przystąpiło osiem młodzieżowych zespołów. Po główne trofeum sięgnęli reprezentanci Wkry Bieżuń. Podopieczni Eweliny Liszewskiej wygrali wszystkie spotkania.


Na starcie oprócz zwycięzców i gospodarzy z ekipy GKS Strzegowo stanęli młodzi futboliści z Mławianki, Kryształu Glinojeck, Korony Szydłowo, AP Nazar, Błękitnych Raciąż oraz Wkry Radzanów.

Emocji nie zabrakło, każdy chciał sięgnąć po wygraną w  poszczególnych spotkaniach. Najskuteczniejsi w swoich poczynaniach okazali się bieżunianie.  Na drugim miejscu finiszowali młodzi zawodnicy z Mławy. Natomiast lokata na najniższym stopniu podium przypadła miejscowym piłkarzom.

Najlepszym zawodnikiem zawodów został Jakub Banacki z Bieżunia. Korona króla strzelców przypadła w udziale Oliwierowi Kucińskiemu z Mławianki, a wyróżnienie dla najlepszego bramkarza odebrał Franciszek Kubiński ze strzegowskiego GKS-u.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x