Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwszy stwierdzony przypadek koronawirusa w powiecie ciechanowskim


Dziś ciechanowski sanepid podał oficjalne dane dotyczące sytuacji  epidemiologicznej na terenie powiatu. Potwierdzony został pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem. Jak wcześniej podały lokalne media, pozytywny wynik test dało badanie nastoletniej mieszkanki Ciechanowa, przebywającej wcześniej na domowej kwarantannie.


Porównując sytuację epidemiologiczną u sąsiadów i w naszym powiecie nie sposób zauważyć, że według danych na 25 marca, powiat ciechanowski ma  mniej osób objętych aktualnie nadzorem epidemiologicznym. Jest ich  76, podczas gdy w naszym powiecie jest ich 100. W ciechanowskim jest też bardzo mała liczba osób objętych kwarantanną domową. Tych osób jest 15 podczas gdy w naszym powiecie jest ich 120. Te jednak liczby zależne są od wielu czynników wpływających na ich wysokość w danym dniu.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x