Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Najstarsza mieszkanka Mławy obchodziła 103. urodziny


Wczoraj 103. rocznicę urodzin obchodziła najstarsza mieszkanka Mławy – Pani Marianna Jaskulska. Jubilatka czuje się dobrze, jest bardzo sprawna intelektualnie; potrzebuje tylko pomocy balkonika przy chodzeniu, gdyż nogi odmawiają posłuszeństwa.


 – Humor dopisuje; twierdzi, że do 105 lat jeszcze pociągnie – uśmiecha się zięć jubilatki Witold Ludwiński. Życzymy, aby tych lat w zdrowiu i dobrym

Pani Marianna urodziła się 23 marca 1917 roku w Piegłowie. Od 16. roku życia mieszka w Mławie. Obecnie mieszka z zięciem i jest pod stałą opieką najbliższej rodziny.

List gratulacyjny do jubilatki wystosował Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski. „Jestem dumy, że mamy tak wspaniałą obywatelkę. […] Proszę czerpać radość z każdej chwili życia i emanować swoim optymizmem wokół. Mam nadzieję, że podczas kolejnej rocznicy urodzin będę już mógł spotkać się z Panią osobiście i złożyć na Pani ręce płynące z serca powinszowania” – napisał.

Gratulujemy wspaniałego jubileuszu, życząc kolejnych lat w zdrowiu i dobrym samopoczuciu!

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x