Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Place zabaw w mieście pozostaną nieczynne do Wielkanocy


W ubiegłym tygodniu rząd RP zdecydował o wydłużeniu czasu  zamknięcia placówek oświatowych. Żłobki, przedszkola i szkoły będą zamknięte do Wielkanocy. W ślad za tą decyzją urząd miasta zadecydował, że również place zabaw i siłownie plenerowe pozostają zamknięte do Wielkanocy. Burmistrz Miasta Mława apeluje do mieszkańców, aby pozostawali w domach i nie wychodzili, jeśli nie ma takiej konieczności i przypomina, aby nie gromadzić się na terenie Miasta Mława.


źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x