Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Raport mławskiego sanepidu z dnia 22 marca


Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mławie z dnia 22.03.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu mławskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 22.03.2020

liczba osób objętych aktualnie nadzorem epidemiologicznym: 86

liczba osób objętych aktualnie kwarantanną domową: 67

liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19: 1

liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim: 0

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

13
KOMENTARZE

avatar
1500
Myszka
Gość
Myszka

Poczytajcie sobie w internecie co naukowcy piszą o grypie sezonowej.W lutym zmarło w Polsce 15 osób,a od początku marca,17.Koronawirus jest groźny,ale grypa też groźna i zbiera żniwo,to słowa naukowców,wiec uważamy i nie siać paniki.

Mława
Gość
Mława

MYSZKO DO DZIURY.Porównanie covit do grypy to brak informacji i zakłamywanie opini publicznej.To zmutowany wirus który szybko przenosi się z człowieka na człowieka.Tyle mamy już info a ludzie bładza az żal .U dzieci grypa przebiega ciężko zazwyczaj a tu dziecko jest nosicielem nie świadomym.Grypa w ciągu 3 dni daje objawy a tu 17 dni.Co tu zresztą pisać do ciem…ludzi

Olo
Gość
Olo

W Auschwitz też się modlili, nikt nie pomógł

Next
Gość
Next

DO OLO co z tego ze się modlili jak diably stały za dzwiami.Wsxyscy mosimy zrozumiec…

Sylwia
Gość
Sylwia

Powinna być informacja jak osoba z podejrzeniem koronawirusa dotarła na oddział zakaźny. A dokładnie czy miała kontakt z mławskim szpitalem. Bo mławski szpital sobie nie poradzi jeśli trafi do nich osoba która będzie naprawde zakażona.

Aga
Gość
Aga

W takiej sytuacji powinny być podane dane osobowe razem z miejscem zamieszkania osób które są w kwarantannie to na pewno sąsiedzi dopilnowaliby aby siedzieli w domach.

Marcin
Gość
Marcin

Tak i co jeszcze byś chciała? Pesel? Datę urodzenia, numer dowodu? Obowiązuje tajemnica lekarska oraz ustawa o ochronie danych osobowych to raz, a dwa jak się boisz ze każdy jest chory to siedź w domu. Wyłącz komputer, internet, daj klucze od domu komuś i niech cię zamknie i wypuści za miesiąc bądź dwa.

Mlawianka mloda
Gość
Mlawianka mloda

I wymiary… a dla niektórych. Modlitwy Wam nie pomogą. Nie ma czarów. Duchowo tylko każdemu z osobna. Trzeba myśleć i postępować rozsądnie.

mławianka
Gość
mławianka

Aga, czy ja dobrze rozumiem?
Ty chcesz linczu ofiar koronawirusa?
Epidemia dopiero rozpoczęła u nas swoje żniwo… uważaj, bo karma wraca.
Na co komu nazwiska, na co komu miejsca zamieszkania – to są chore wymagania, jak można coś takiego pisać publicznie.
Takie żądania są nieetyczne.
Mamy już jedną osobę zaszczutą przez hejterów z Kielc.
Ludzie opanujcie się.
Sąsiedzi by dopilnowali… przypadek z Kielc – też ludzie dopilnowali…

Marcin
Gość
Marcin

Właśnie chyba oto chodzi w tym wszystkim, że ludzie jakby znali tożsamość osób zarażonych by ich zabijali, bądź izolowali się. Takim ludziom należy współczuć i życzyć powrotu do zdrowia. Agnieszka chyba nie ma mózgu, albo ma ale zapomniała go włączyć.

Wierna
Gość
Wierna

Módlmy się aby wynik był ujemny

Crux sancta sit mihi lux
Gość
Crux sancta sit mihi lux

O 20:30 codziennie w internecie różaniec w intencji aby Miłosierny Bóg oddalił od nas epidemie

Tadeuszek
Gość
Tadeuszek

Po co się modlić
Wpłać mi kasę a ja się pomodlę