Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Novago zamknęło obydwa Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) !


fot. ilustracyjne

Jak informuje urząd miasta, z uwagi na stan zagrożenia epidemicznego Punkty Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowane w Uniszkach Cegielni oraz przy ul. Mechaników 5 w Mławie są nieczynne do odwołania.

Urząd prosi mieszkańców o wstrzymanie się z przekazywaniem do PSZOK tych odpadów komunalnych, których można pozbywać się tylko poprzez przekazanie do PSZOK.

O zmianach w tym zakresie będziemy informować na stronie internetowej.

Wszelkie problemy związane ze wstrzymaniem funkcjonowania PSZOK należy zgłaszać do Wydziału Środowiska pod numer telefonu: 23 654 32 96, wew. 302.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

8
KOMENTARZE

avatar
1500
Mlawianka.
Gość
Mlawianka.

Jesli nie beda odbierac smieci to -proponuje zanosic je pod Ratusz.

Jaaaa
Gość
Jaaaa

Śmieci będą odbierane tak jak do tej pory, jest napisane że zostaje wstrzymany PSZOK czyli jeśli chcemy sami zawieść śmieci DO NOVAGO to nas nie wpuszcza, czytajcie ze zrozumieniem

JFK
Gość
JFK

I jasność przekazu chodzi
Bo mam wrazenie jakiejś gierki

JFK
Gość
JFK

Skoro ktos. Brał lekcje od specow wizerunkowych to niech cos dla mieszkancow z tego wuniknie

Hanka
Gość
Hanka

Nie będą zabierane, to za co płacić?

siwy
Gość
siwy

A co z opłatami? Anulowane? Zawieszone? Płacić pomimo braku odbioru?

Mlawiak
Gość
Mlawiak

A ja jako klient sklepów małych oczekuje wypraszania że sklepu jeśli jest więcej niż jedną osoba. Powinien być zakaz przebywania więcej niż 1 osoba. Markety niech robią co chcą. Ale przynajmniej małe sklepy powinny być zobowiązane. Wypraszac klienta ze sklepu – tj do sklepowych i koniec. Ludzie, zacznijcie myśleć!

JFK
Gość
JFK

Co to konkretnie oznacza w takich czasach tego typu komunikat to skandal i gierka ratusza jakie śmieci będą odbierane jakie nie o co tu chodzi
Dość gierek w stylu w poniedziałek gadałem ze wezmą
Zadam odpowiedzi o jakie odpady chodzi .