Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pięcioosobową rodzinę na ulicy Batorego uratował czujnik czadu


fot. ilustracyjne


Wczoraj tuż przed godziną 23 mławscy strażacy otrzymali zgłoszenie o potrzebie  dokonania pomiarów na obecność tlenku węgla w jednym z domów jednorodzinnych na ulicy Stefana Batorego w Mławie.

Na miejscu były już dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.  Okazało się, że w domu zamieszkałym przez pięcioosobową rodzinę załączył się czujnik czadu. Wykonane kilka razy przez strażaków pomiary stężenia tlenku wegla w jednym przypadku wykazały niewielką ilość czadu w pobliżu instalacji kominowej.

– Do czasu przeglądu instalacji przez osobę uprawnioną wydaliśmy zakaz użytkowania instalacji grzewczej w tym budynku – informuje st. kpt Jacek Dryll z KP PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x