Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pilne! Najnowszy raport sanepidu z 20 marca


Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mławie z dnia 20.03.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu mławskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.


Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 20.03.2020

liczba osób objętych aktualnie nadzorem epidemiologicznym: 83

liczba osób objętych aktualnie kwarantanną domową: 67

liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19: 1

liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim: 0

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Prawda Nas tylko wyzwoli
Prawda Nas tylko wyzwoli
1 rok temu

„liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19: 1” to ile trwa przeprowadzenie testu? Kilka dni czy może tygodni?! Coś się tu nie zgadza w tych „dziwnych” raportach… Coś jest ukrywane ?!

Michał
Michał
1 rok temu

Wiele placówek zakaźnych nie ma możliwości zbadania próbek na miejscu i w takim przypadku próbki wysyłane są kurierem 😉 proszę o trochę spokoju.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x