Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nie trzeba odwoływać zaplanowanych w USC ślubów


Epidemia koronawirusa wpłynęła na wiele obszarów naszego codziennego życia. Również ma wpływ na nasze plany i zamierzenia, dokonywane często dużo wcześniej, jeszcze przed nieoczekiwanym wystąpieniem  tego zagrożenia epidemiologicznego. Do tych planów na pewno należą plany matrymonialne. Jak się okazuje, w mławskim USC nie trzeba odwoływać ślubów tych już zaplanowanych, są jednak pewne ograniczenia.


– Zapisane śluby będą się odbywać, ale w ograniczonym składzie. Do Urzędu Stanu Cywilnego zapraszamy tylko Państwa Młodych i świadków. Osoby te powinny być bez objawów przeziębienia, nie powinny to też być osoby znajdujące się pod nadzorem epidemiologicznym – podaje urząd miasta na swojej stronie internetowej.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu

No to przyszli Państwo Młodzi chronić się i to w jeszcze większym stopniu niż jest powiedziane w zaleceniach.
Pamiętajmy wszyscy, że wirus nawet w powietrzu potrafi przetrwać kilka godzin.
„Nowa analiza grupy naukowców z kilku amerykańskich instytucji wykazała, że ​​koronawirus SARS-CoV-2 może przetrwać w powietrzu do trzech godzin, a na niektórych powierzchniach – stali nierdzewnej i plastiku – nawet do trzech dni.” /cytat/.

Małgorzata
Małgorzata
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

Tak jest bądźmy ostrożni. My możemy być nosicielami nie wiedząc.Kichajac kaszlac nie przestrzegając zasad typu Zostań w domu czy higieny możemy sprawiać cierpienie drugiej osobie słabszej.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x