Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

I LO w Mławie otrzymało odznakę Szkoła eTwinning


I LO w Mławie otrzymało odznakę Szkoła eTwinning. To wyraz uznania dla placówki za zaangażowania  i poświęcenia  całego zespołu nauczycieli działających aktywnie w tym programie. Mławskie I Liceum Ogólnokształcące działa w nim już od 2013 roku.


Nagrodzone tą odznaką szkoły są uznawane za pionierów i liderów w takich dziedzinach jak:

Praktyka cyfrowa
Praktyka w zakresie e-Bezpieczeństwa
Twórcze i innowacyjne podejścia do nauczania
Promowanie ustawicznego rozwoju zawodowego kadry
Promowanie praktyk uczenia się opartych na współpracy wśród nauczycieli i uczniów

Nauczyciele I LO współpracujący z uczniami nad projektami eTwinning to: Edyta Dobiesz-Jąderko, Małgorzata Czarnecka i Jolanta Mieszanek.

 Poniżej cytujemy treść otrzymanego w tej sprawie pisma.

Dear Edyta Dobiesz-Jąderko

Congratulations! Your school has been awarded with the eTwinning School Label 2020-2021 and this is a great achievement by the eTwinning team in your school!

The official announcement will be made on the eTwinning.net Portal this week and on other eTwinning and European Commission’s news channels.
What’s next
You can proudly use the eTwinning School Label (here attached) on your school’s website.

Shortly, we will send you a package containing some eTwinning materials and of course the eTwinning School plaque.

You will be invited to participate in the eTwinning Schools’ Group and in the various activities dedicated to eTwinning Schools.

To stay updated on the news and activities of the eTwinning Schools Group, please sign up to the mailing list: https://groups.etwinning.net/68026/pages/page/413133

Congratulations again for being an example for all the other schools: we count on your dedication and commitment to promote eTwinning and its values, which are represented by the eTwinning Schools’ mission which you can download here: https://www.etwinning.net/files/etwinningschool/etwinning_school_mission.pdf.

The eTwinning Team

źródło: I LO Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x