Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Powiat mławski. 70 nadzorów i 2 przypadki hospitalizacji


Jest już najnowszy komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Mławie z dnia 18.03.2020 r. przedstawiający sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu mławskiego związaną z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19.

Stan danych w powiecie na godzinę 13.00 w dniu 18.03.2020

liczba osób objętych aktualnie nadzorem epidemiologicznym: 70

liczba osób objętych aktualnie kwarantanną domową na podstawie decyzji inspektora sanitarnego: 16

liczba osób aktualnie hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia COVID-19: 2

liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim: 0

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

10
KOMENTARZE

avatar
1500
Mlawiak stary
Gość
Mlawiak stary

A może redakcja napisać artykuł w innym temacie czy skazani jestesmy tylko na 1 temat?

Mławianka
Gość
Mławianka

Czy w tego typu artykułach które maja informować o zaistniałej sytuacji jaka panuje nie powinno być podane ilu osobom zostały przeprowadzone testy ?

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Nie ma wystarczającej liczby testów, czy to naprawdę nie dociera.
Testy są przeprowadzane tylko osobom hospitalizowanym, czyli ogólnie rzecz biorąc osobom z poważnymi objawami,,, no i osobom na wysokich stołkach np. rządzącym.

Mieszkaniec Mlawy
Gość
Mieszkaniec Mlawy

Mlawianko, nie rozumiesz, że testów brakuje? Więc jak mają Ci podać ilu osobom wykonano testy? Mają bardziej kłamać niż klamia? Chiny dostarcza Polsce testy i maseczki, właśnie się zadeklarowały. Trzeba zachować ostrożność i tyle. Tum czasem jeźdźców pod markety ile samochodów stoi. Bezmyślność. Bezmozgowie.

Do Mieszkaniec Mlawy
Gość
Do Mieszkaniec Mlawy

W MARKETACH SĄ GARSTKI LUDZI.!NIE SIEJCIE PLOTÓW

Myszka
Gość
Myszka

Oddział zakaźny jest w Ciechanowie,te dwie osoby leżą i czekają na wynik testu,wcale nie muszą być zakażeni.Chorych przybywa,bo mnóstwo Polakow wraca do Polski.Granice to powinny być zamknięte dużo wcześniej niż szkoły,a nie dopiero od niedzieli zamknęli.Nastolatki i tak wychodzą na zewnątrz,bo murem w domu nie usiedza.

Ostrożnie
Gość
Ostrożnie

Bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych.

Gość
Gość
Gość

Niestety nie ma się z czego cieszyć, najprawdopodobniej zarażonych w Polsce już jest dobrze ponad tysiąc. Bardzo możliwe, że i u nas w powiecie zakażeni są, po prostu o tym nie wiedzą, albo jeszcze nie wiedzą. Nie bagatelizujcie tego, dbajcie o rodziny, chrońcie starszych, trzymajcie się ciepło i zdrowo!

jan
Gość
jan

W jakim szpitalu znajdują sie te 2 osoby z podejrzeniem.

Zofia
Gość
Zofia

myślę, że w Ciechanowie. Tam jest oddział zakaźny