Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kapitalny finisz Kontry. Przełamanie Nidzicy


Po pierwszej rundzie Mławskiej Ligi Amatorów Koszykówki reprezentanci Kontry Przasnysz mieli na koncie zaledwie jedno spotkanie. Widmo play-off  wydawało się odległe, ale przasnyszanie nie składali broni.


Już w pierwszym meczu fazy rewanżowej sprawili ogromną niespodziankę. W dogrywce okazali się lepsi od konkurentów z Działdowa. Na tym nie poprzestali. Odprawili z kwitkiem kolejno Mławę Basket, Nidzica, a w środę także WML Squad.

Gospodarze trzymali się dzielnie przez trzy kwarty. Ulegli dopiero w ostatnich ośmiu minutach. W obozie przasnyszan głównymi egzekutorami okazali się Arkadiusz Stańczak i Adrian Ćwik.

Drugi nasz zespół Mława Basket uległ liderowi z Ciechanowa. Jedna wygrana kwarta to za mało, żeby zagrozić dominatorowi rozgrywek. MOSiR mógł za sprawą dobrej gry Adama Nałęcza, Artura Dobrzyńskiego i Dawida Szczypińskiego, świętować dziewiąte zwycięstwo z rzędu.

Natomiast w ostatnim meczu wieczoru doszło do ogromnej niespodzianki. Novi Działdowo nie wykorzystało okazji na awans na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Uległo NNI Nidzica, dla którego był to pierwszy triumf w rozgrywkach. Dwadzieścia punktów dla zwycięzców rzucił Paweł Wojciechowski.

IX kolejka (11 marca): Kontra Przasnysz – WML Squad 36:25, MOSiR Ciechanów – Mława Basket 49:24, NNI Basket – Novi Działdowo 44:36

X kolejka (25 marca): Mława Basket – Novi Działdowo, WML Squad – NNI Basket, Kontra Przasnysz – MOSiR Ciechanów.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x