Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Głosujmy na Pawła!


Mławianin Paweł Stawiński walczy o głosy w ogólnopolskim konkursie „Pokaż Talent”. Trwa głosowanie, w którym możemy go wesprzeć i o taką właśnie pomoc zwraca się do nas.


– Kochani!!! Proszę o Waszą pomoc i oddanie głosu na mnie. Dostałem się do ogólnopolskiego konkursu muzycznego pt. „Pokaż Talent”. 🙂 Potrzebuję Waszego wsparcia. 🙂 Pomóżcie mi, abym, jako muzyk-wokalista, mógł służyć ludziom na szerszej, niż dotychczas, płaszczyźnie. 🙂 Poświęciłem muzyce całe swoje życie, a konkurs ten jest doskonałą szansą na to, aby móc zacząć działać, i służyć Wam w jeszcze lepszy sposób. Proszę o SMSy, według możliwości, najlepiej jak najwięcej – pisze Paweł Stawiński. 🙂

Na Pawła można głosować wysłając SMS o treści DWS.111 pod numer 72355. Można zagłosować kilka razy. :
Można też zagłosować w inny sposób, o czym można przeczytać klikając na ten link poniżej. 🙂

https://polskatimes.pl/p/kandydat/pawel-stawinski%2C1227325/#sms-plebiscyty

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Monika Słomińska
Monika Słomińska
1 rok temu

Z wielką przyjemnościa zagłosuję i poproszę całą swoja rodzinę o głosy dla pana Pawła. To świetny muzyk, obdarzony rzadkim, wyjątkowym głosem, a do tego bardzo dobry i pomocny człowiek. Miałam okazję go poznać dwa lata temu na zajęciach w Wyższej Szkole Lingwistyczno Technicznej, gdzie był wykładowcą emisji głosu oraz konwersacji w języku obcym. Człowiek ten otworzył mi oczy na to, jak powinniśmy posługiwać sie głosem, na wiele spraw zdrowotnych i otworzył mnie na mowienie w angielskim.
Panie Pawle, dziękuję za wszystko. Z przyjemnością służe Panu pomocą…

Robyrt
Robyrt
1 rok temu

Pawył masz mój głos!

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Słabiutko z tymi głosami mławianie, oj słabiutko.
Mława coraz bardziej w tyle za Ciechanowem.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Mławianie, nie dajmy się.
Ciechanowianin ma być lepszy od Pawła Stawińskiego? – do roboty!!!
Nie ma drugiego takiego jak Paweł.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x