Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bez obaw. Chleba w Mławie nie zabraknie


W ubiegłym tygodniu dało się zaobserwować czynione przez mieszkańców wzmożone zakupy, w tym m.in. pieczywa. Mławski ratusz uspokaja, że chleba nie zabraknie.


„Burmistrz Miasta Mława zebrał informacje od piekarni działających na terenie miasta Mława. Firmy są odpowiednio zaopatrzone w mąkę i inne niezbędne produkty. Reglamentację swoich wyrobów prowadziły tylko czasowo, w ubiegłym tygodniu, gdy popyt – wywołany niepokojącymi informacjami – przybrał irracjonalną formę” – pisze na swojej stronie internetowej mławski ratusz.

Miasto przypomina też, że wśród mieszkańców będzie kolportowana ulotka, zawierającej ważne informacje i numery telefonów kontaktowych, na które można zgłaszać prawdopodobne przypadki zakażeń wirusem COVID-19. Ulotki będą kolportowane wśród mieszkańców Mławy.

Przypominamy: jeśli w ciągu ostatnich 14 dni ktoś miał kontakt z osobą, która potencjalnie może być zarażona KORONAWIRUSEM, i zaobserwował u siebie następujące objawy: gorączkę, kaszel, duszności oraz problemy z oddychaniem, powinien powiadomić Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Mławie, dzwoniąc pod jeden z numerów tel.: 23 654 35 73 lub 23 654 33 36, popołudniami i w weekendy –603 321 946.

red.

Broszurę informacyjną można też pobrać poniżej:

 ulotka a5 UM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Klient sklepowy
Klient sklepowy
1 rok temu

Pozdrawiamy wszystkich sprzedawców w różnych sklepach, którzy sięgając po torebkę foliową, w którą pakują towar dla klienta, liżą palce.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x