Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zabłocona ulica, uszkodzona ścieżka rowerowa


To kolejny głos czytelników, zwracający uwagę na uciążliwości i szkody jakie niesie ze sobą proces budowy galerii w sąsiedztwie Osiedla Książąt Mazowieckich. Tym razem czytelnik zwraca uwagę na uszkodzenia drogi dla rowerów, biegnącej wzdłuż niedawno wybudowanej Alei św. Wojciecha, z którą styka się teren budowy.


– Proszę poruszyć sprawę budowy galerii przy OKM. Łaskawie oczyścili drogę z błota, chodnik i DDR tam, gdzie są wjazdy już się nie załapały. Teraz dochodzi niszczenie naszej wspólnej własności, czyli nowej DDR. Ile się nią nacieszyliśmy? Co na to władze miasta? Czy ktoś zostanie za to odpowiednio ukarany? Czy zostawianie dziury w drodze przysypanej piaskiem  nie stwarzanie zagrożenia? – pisze czytelnik, ilustrując wiadomość fotografiami.

Szkody ukazane przez czytelnika są oczywiste. W dodatku wykonawca robót nawet nie zabezpieczył i nie oznakował tych niebezpiecznych miejsc.

Poprzednio opisywane w Codzienniku Mławskim sytuacje zabłocenia alei przez ciężarówki wyjeżdżające z placu budowy doczekały się interwencji Straży Miejskiej. Miejmy nadzieję, że teraz będzie podobnie, a inwestor naprawi poczynione szkody.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
13 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna
Joanna
1 rok temu

Tak, gonić niechlujów! Zepsuć łatwo, gorzej z naprawieniem. Dość już uszkodzonych dróg..

h13
h13
1 rok temu

Kurwa. Rozwalili ścieżke?
To nawet jak ją naprawią to nie będzie taka sama. Bo wyleją asfalt i nie będzie równy…
Kurw… brak słów..

Kmz
Kmz
1 rok temu
Reply to  h13

Chyba wezmą worek asfaltu z Castoramy i wysypią na nieubity piasek… Niestety tak bywa najczęściej.

Marcin
Marcin
1 rok temu

Każdy narzeka na utrudnienia a do galerii pod drzwi podjedzie z Grażyną. Ludzie zajmijcie się w końcu swoim domem i porządkiem w nim . To są tylko roboty drogowe. Niech czytelnik jedzie na budowę S7 i tam podpisuje że asfalt jest brudny. Brak mi słów!

Kmz
Kmz
1 rok temu
Reply to  Marcin

Gdzie podjadę tym rowerem? Co ty bredzisz? Porównujesz budowę S7 za ciężkie miliardy do budowy większego blaszaka ze sklepami???

Teresa
Teresa
1 rok temu

Budowa bloku przy kościele (Mariacka22 ) wyglądała tak że ulica była zamiatana przez pracowników budowy na bieżąco.
A ta pożal się Boże galeria pokopane doły i nie zabezpieczone już drugi tydzień od strony wiaduktu, a jak ktoś wpadnie to jeszcze jego wina będzie. Bo ta budowa to pod jakąś szczególną ochroną władz ?

Ktoś
Ktoś
1 rok temu

Podczas budowy kanalizacji na ul. Zabrody w wielu miejscach został uszkodzony chodnik przez samochody ciężarowe i koparki. Inwestycja inwestycją, remont remontem, ale chyba firma mogłaby po sobie to poprawić! Ale skoro lenie z Ratusza nawet nie nadzorują, to po co?!!!

Agnieszka
Agnieszka
1 rok temu

Bez przesady ludzie! zakończą budowę to zrobią porządek. Czy naprawdę musicie ze wszystkiego robić widły? Teraz psioczycie a za chwilę będziecie wychwalać jak to dobrze, że nam galerię postawili.. Ludzkośc stacza się na dno. A teraz możecie spacerować gdzie indziej jak Wam nie pasuje „błotko”.

Gościuu
Gościuu
1 rok temu

Jest budowa, więc swoim rowerkiem jeździj gdzie indziej a już na pewno to powinieneś zostać w domu w obecnym czasie..

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  Gościuu

No tak, to teraz mogą wszystkimi ulice zdewastować, bo według ciebie teraz nie wolno jeździć rowerem, co Gościuu?
Ciekawy i… bardzo głupi tok myślenia.
Lepiej jeździć rowerem niż środkami komunikacji publicznej.
Ten chodnik i ta ścieżka rowerowa są tak mało uczęszczane, że można śmiało jeździć rowerem.
Nawet w tych warunkach spacery, przejażdżki rowerowe są jak najbardziej wskazane.
Trzeba unikać skupisk ludzkich, sklepów itp., miejsc gdzie istnieje realna możliwość zarażenia się wirusem.

Krolowa
Krolowa
1 rok temu
Reply to  mławianka

No tak malo uczęszczane ale jakis wiesniak zawsze sie znajdzie co mu wszystko nie pasuje!

Yeti
Yeti
1 rok temu
Reply to  Gościuu

To, ze jest budowa nie oznacza, ze musi ona przebiegać jak za czasów PRLu. Wykonawca jest po prostu niechlujny. Straż Miejska zachowuje się jak niewidomy, bo powinna w oczywistych sprawach nakładać mandaty a nie czytać wiadomości internetowe i po nich interweniować. Niestety w obecnym czasie są nadal osoby, które w domach zostać nie mogą a ich jednym środkiem transportu pozostaje rower, bo MKM nie jeździ.

Kmz
Kmz
1 rok temu
Reply to  Gościuu

Co??? Na DDR jest jakaś budowa? Nie widziałem. Obok jest budowa. Jak sąsiad buduje dom to rozjeżdża płoty innych posesji?

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x