Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kolejne urzędy obsługują interesantów tylko na telefon lub internetem


Kolejne urzędy w Mławie wprowadzają zdalną obsługę interesantów. Tym razem takie zarządzenia wprowadziły Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.


Obsługa klientów Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mławie będzie odbywała się wyłącznie poprzez:

 1) Portal Zaufanta Publicznego E-PUAP,

2) pocztę elektroniczną: [email protected] onet.pl,

3) telefonicznie 23 l 654-43-56; 23 l655-29-4S

4) pocztę tradycyjną, którą należy kierować na adres: ,,Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mławie ul. Władysława Stanisława Reymonta 4, 06-500 Mława”.

Obsługa klientów Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Mławie będzie odbywała się wyłącznie poprzez:

 1) pocztę elektroniczną: [email protected],

2) telefonicznie +23 654-53 -7 0

3) pocztę tradycyjną, którą należy kierować na adres:

,,Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Mławie ul. Władysława Stanisława Reymonta 4, 06-5 00 Mława”.

W wyjątkowych przypadkach (dotyczy spraw nagłych, wymagających natychmiastowego załatwienia) należy telefonicznie uzgodnić termin wizyty.

Wszelkie pisma, wnioski itp. w wersji papierowej można składać do skrzynki znajdującej się w korytarzu Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności wejście od ul. Sądowej.

 

ARiMR informuje, że większość spraw związanych z ubieganiem się o dopłaty i dotacje, a także z rejestracją zwierząt można załatwić przez internet.

  1. Jeżeli używasz komputera – złóż wniosek o płatności bezpośrednie i obszarowe z PROW 2014-2020 za pomocą aplikacji eWniosekPlus, a dane o zwierzętach zgłoś albo wyjaśnij za pomocą aplikacji PortalIRZplus!
  2. Jeżeli nie używasz komputera – poproś o pomoc doradcę rolniczego albo skorzystaj z przesłania dokumentów za pośrednictwem Poczty Polskiej.

W związku z koniecznością wprowadzenia ograniczeń w kontaktach bezpośrednich uruchomione zostały dla Państwa dodatkowe kanały komunikacji z ARiMR. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie funkcjonowania Agencji w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego, prosimy kierować je na następujący adres maila lub pod numer telefonu:

[email protected]

tel. 22 595 06 99

Informacje dotyczące działalności ARiMR dostępne są również za pośrednictwem dotychczasowych kanałów komunikacji, w szczególności:

Infolinia ARiMR: 800 38 00 84 lub 22 595 06 11

Formularz kontaktowy:https://www.arimr.gov.pl/zadaj-pytanie/

ePUAP[1] : https://epuap.gov.pl/wps/portal

eUsługi ARiMR: eWniosekPlus oraz PortalIRZplus

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x